Kolejna sukienka w morskiej scenerii, tym razem z mojej ulubionej tkaniny – KORONKI!Wspominałam o niej przy okazji postu o sukience komunijnej Córki , ale wtedy ona była w wersji bardzo grzecznej z podszewką, szpilkami i fryzurą 🙂

Teraz kiecka całkowicie zmieniła charakter i przeznaczenie – ubierałam ją na plaże  i romantyczne spacerki po wybrzeżu Biel wspaniałe wygląda na lekko opalonym ciele, a bawełniana koronka z której została uszyta  delikatnie otula sylwetkę, dopasowując się do niej  Do uszycia wykorzystałam wykrój z Burdy 3/2010 model 104 Bardzo lubię ten wykrój i  szyłam na jego podstawie dużo sukienek zarówno dla siebie jak i innych. Zmiany zawsze wprowadzam takie same – pogłębiam dekolt, żeby nie robić zapięcia i dopasowuje sukienkę zaszewkami z przodu i tyłu  Trochę wyszłam rozczochrana 🙁  ale to też oddaje możliwości sukienki – można elegancko jak damusia, a można dziko i namiętnie. Jaką wersje wolicie?

Och, z chęcią wróciłabym na urlop, Czerwone morze i spacerki w tej sukience! Na razie muszę kończyć blogowanie i przygotować się do kolejnego pracowitego tygodnia. 

Pozdrawiam koronkowo i życzę Wam, żeby przyszły tydzień przyniósł same radości 😉

 

6 thoughts on “Biała koronkowa plażowa sukienka

    1. Bardzo dziękuje Domowe Szycie 😉

  1. Tak,tak obie wersje fajne,ale morska zdecydowanie na +
    Świetnie wyglądasz w tej scenerii, tak romantycznie…;)

  2. Dziko i namiętnie jest suuuper! A i tak w każdej wersji wyglądasz wspaniale :).
    Pozdrawiam serdecznie!

Comments are closed.